Home / O nas

O nas

Taily powstało z miłości do zwierząt i zamiłownia do nowoczesnego designu. Nasze meble to unikalne połączenie bezpieczeństwa, jakości i wygody Ogoniastych.

W Taily pracuje dwoje ludzi (Asia i Paweł) i dwie kotki, a współpracuje grupa rzemieślników-fascynatów, którzy wkładają całą duszę w to, żeby nasze meble były wyjątkowe: pięknie wyglądały i sprawiały radość zwierzakom. Meble Taily nie powstają w wielkiej fabryce – każdy z nich to efekt ciężkiej, ręcznej pracy wykwalifikowanych fachowców, którzy mają nie tylko wysokie umiejętności, ale i są gotowi włożyć w swoją pracę całe serce.

Futrzaki

Najważniejsze są nasze kotki, które w zespole pełnią funkcje kierownicze. Ogoniaste towarzyszą nam od 20 lat, a obecnie w ekipie Taily są dwie charakterne kocie dziewczyny. Fisia przybyła do nas ze Schroniska na Paluchu w 2010 r., a Tygrysia dołączyła w 2011 r. ze Schroniska w Celestynowie. Obie kotki wymagały długotrwałego leczenia, ale dziś mają się dobrze i mogą w pełni poświęcić się pracy dla Taily. A jest to praca bardzo odpowiedzialna i wymagająca!

Tygrysia, nasza kierownik działu testów (Chief Testing Officer), z pasją wypróbowuje nasz asortyment i nie dopuszcza do spadku jakości. Za to Fisia – kiedy nie je i nie śpi – dzielnie wypełnia obowiązki szefowej marketingu (Chief Marketing Officer).

Nie wszystkie futrzaki mają szczęśliwe domy. Fisia i Tygrysia trafiły do nas ze schronisk. Nie możemy zmienić losu wszystkich bezdomniaków, ale możemy pomagać im w miarę możliwości. Dlatego 3% z każdego zakupu w sklepie Taily.pl będzie przeznaczone na wsparcie schronisk, fundacji lub akcji mających pomóc zwierzakom w potrzebie.

Założyliśmy, że będziemy pomagać na różne sposoby. Czasem przekażemy środki finansowe na konkretny cel, czasem będzie to karma, zabawki lub wsparcie leczenia najbardziej potrzebujących zwierzaków. Chcemy wspierać różne schroniska i akcje.

Firma

Kochamy zwierzaki, długo walczyliśmy, aby odzyskały zdrowie. Chcieliśmy im zapewnić coś więcej niż realizację podstawowych potrzeb – warunki, w których będą mogły być naprawdę szczęśliwe. Jednocześnie chcemy żeby nasz dom był piękny również dla ludzkich mieszkańców. Nie mogliśmy jednak znaleźć mebli, które w pełni zadowoliłby nas i naszych podopiecznych.

Skoro nic nie znaleźliśmy, to postanowiliśmy sami spróbować naszych sił. Przez lata czytaliśmy o potrzebach zwierzaków, radziliśmy się doświadczonych kociarzy, a także szukaliśmy zdolnych osób, które są w stanie wykonać trudną pracę rzemieślniczą.

Dzięki naszym kotkom dobrze wiemy jak wysokie wymagania czasem mają. Każdy projekt jest efektem długiej pracy, która obejmowała również przygotowanie wielu prototypów. Przetestowaliśmy różne rodzaje materiałów i metod produkcji aby meble Taily były nie tylko ładne, ale co najważniejsze bezpieczne.

Pomóż nam pomagać. Wspieramy fundacje i schroniska. 3% od wartości wszystkich sprzedanych mebli przekazujemy potrzebującym zwierzakom.